Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Drevolux 27

zaluzie_FanrollFK_ol1.jpgInteriérové drevené horizontálne žalúzie DREVOLUX 27 predstavujú luxusný výrobok z prírodných materiálov, vhodný ako doplnok náročných interiérov. Sú určené pre ľudí, ktorí preferujú pri zariaďovaní interiéru prírodné materiály. Žalúzie sú vhodné pre všetky typy okenných konštrukcií, zvlášť pre drevené okná a plastové okná s drevoimitačnou fóliou. Tento moderný a esteticky vyvážený typ žalúzie ponúka komfort jednoduchého ovládania a spoľahlivosť kvalitných komponentov. Spolu s nenáročnou montážou a kvalitným záručným a pozáručným servisom dokážu  uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Všeobecný popis

Drevené žalúzie zabezpečia interiéru teplý, útulný a ušľachtilý charakter. Sú vhodné hlavne do interiérov, kde je použité väčšie množstvo dreva a kde by iný typ žalúzie pôsobil rušivo. Lamely sa vyrábajú z prírodného materiálu a sklápajú sa pomocou elegantnej drevenej paličky. Vyťahovanie lamiel je pomocou šnúrky ukončenej dreveným zvončekom, pričom ovládacie prvky sú farebne zladené s farbou lamiel. Vo výsekoch lamiel je vedené oceľové lanko v priesvitnom plastovom obale, ktoré zaisťuje lamely v správnej polohe. Horný nosník je prekrytý dreveným krycím profilom a ukončenie lamelového závesu tvorí spodný profil z
dreva taktiež vo farbe lamiel. Majú vyššie tepelnoizolačné vlastnosti a ponúkajú dokonalú ochranu súkromia pred pohľadmi zvonku.

Žalúzia DREVOLUX 27ponúka kvalitné železné, plastové, textilné komponenty spolu so štandardne vysokou kvalitou drevených lamiel, dreveného spodného nosníka a krycieho profilu.

Pri výbere žalúzií DREVOLUX sa môžete rozhodnúť pre:
- farbu horného nosníka
- farbu krycieho profilu
- farbu spodného nosníka
- farbu lamely
- umiestnenie ovládania (na pravej alebo ľavej strane)
- farbu ovládacej tyčky
                                                            zaluzie_FanrollFK_ol_02.jpg