Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Fanroll FM

fan.fm.jpgRolety FANROLL v prevedení retiazková roletka mini s technickým označením FM sú interiérové látkové rolety. Priemer horného návinu je 17 mm. Rolety je možné nastaviť do ľubovoľnej polohy pomocou retiazky. Jednoduchá montáž a široká možnosť výberu látok robia z tejto rolety žiadaný a dekoratívny doplnok interiéru.

Všeobecný postup

Retiazková mini roletka je skvelým príkladom vysokého štandardu v tieniacej technike. Prednosťou roletky FM je veľmi jednoduché ovládanie a montáž, pričom k montáži nie sú potrebné žiadne skrutky na jej upevnenie. Roletka sa montuje priamo na okno pomocou kovových závesných vešiakov, ktoré sa jednoducho zavesia na rám okna. Na tieto vešiaky sa upevnia držiaky navíjacieho hriadeľa. Vďaka tomuto spôsobu uchytenia je aj demontáž roletky úplne jednoduchá. Hlavnou súčasťou je hliníkový hriadeľ, na ktorý sa plynulo navíja tieniaca látka. Ponuka zahŕňa širokú škálu farieb, z ktorých si určite poľahky vyberie aj najnáročnejší zákazník. Ako už napovedá samotný názov roleta sa ovláda pomocou retiazkového mechanizmu. Ťahom retiazky zdvíhame, spúšťame a zastavujeme roletu v akejkoľvek požadovanej polohe podľa našich potrieb alebo nálad. Retiazka je v kombinácii plastu a textilnej šnúrky a je napínaná pomocou závažia. Spodný kovový profil je ukončený plastovými koncovkami so svorkami na vedenie silónu. Pomocou horného a dolného kovového vešiaka je napnutý vodiaci silón, ktorý zaisťuje správne vedenie spodného nosníka roletky. Podľa požiadavky zákazníka vieme umiestniť ovládanie rolety na pravej alebo ľavej strane. Látkové rolety nahrádzajú záclony a závesy, pričom sú vyrobené z materiálov, ktoré nevyžadujú náročnú údržbu a veľmi ľahko sa ošetrujú. Použité látky majú špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá zaisťuje správny návin rolety, jej dokonalý tvar a rozmerovú a farebnú stálosť.
 

                                                             fan.fm1.jpg