Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Primaset SD3

sd3.jpgSieťové dvere SD sú jedným z typov výrobkov zo skupiny PRIMASET siete proti hmyzu. Sú vyrábané z troch typov profilov vo viacerých modifikáciách, čím sa dosiahne dokonalá prispôsobivosť každým dverám. Jednoduchá montáž na rám poskytuje široké možnosti použitia sieťových dverí. Tento typ sieťových dverí sa vyznačuje precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.


Všeobecný popis

Sieťové dvere SD3

Sieťové dvere si v poslednej dobe získali veľkú obľubu, pretože sú vynikajúcim prostriedkom pri ochrane interiéru pred hmyzom. Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je dodávaná v šedej farbe a z interiéru je prakticky neviditeľná. Rám je vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu a je povrchovo chránený lakom. Môže byť dodávaný vo farbe bielej, hnedej a 4 farebných modifikáciách. Rám je v rohoch spojený vnútornými hliníkovými rohovými spájačmi. Na vystuženie dverí je použitá hliníková extrudovaná spevňovacia priečka, pričom výšku jej umiestnenia si zákazník určí sám. Sieťové dvere je možné namontovať s klasickými alebo samozatváracími pántmi, okopávačom a ďalšími doplnkami. Montujú sa zo strany exteriéru na rám dverí a štandardne sa otvárajú v uhle do 90 stupňov.

                                                         sd3_1.jpg