Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Primaset SS2

ss2.jpgSamonavíjacie siete SS2 patria do skupiny výrobkov PRIMASET siete proti hmyzu. Sú vyrábané v dvoch modifikáciách. Siete s odsadením a siete bez odsadenia. Siete bez odsadenia nie sú vhodné pre okná s odkvapom na krídle okna, ktorý presahuje rovinu pevného rámu okna. Siete s odsadením sú vhodné aj pre okná s odkvapom na krídle okna. Podstatnou výhodou samonavíjacej siete je nepochybne jej praktické a veľmi účelné využitie, pretože v prípade zatvorenia okna sa sieť jednoducho vytiahne a zroluje do bubna. Týmto jednoduchým úkonom sa podstatne predlžuje životnosť siete. Jednoduchá montáž a jednoduché ovládanie poskytujú široké možnosti použitia samonavíjacích sietí nielen pre plastové, ale aj pre drevené a hliníkové okná.


Všeobecný popis

Samonavíjacie siete SS2 predstavujú najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru proti hmyzu, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho vytiahneme do bubna. Sieťovina je vedená vo vodiacich nohách s kefkovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu v hornej časti siete. Samonavíjacie siete sa vyrábajú v dvoch základných farbách a to bielej a hnedej. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna a vyznačuje sa pevnosťou, farebnou stálosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Hoci je pomerne hustá, je priehľadná a pri pohľade z interiéru ju takmer nevnímate. Dodáva sa v šedej farbe. Sieť sa ovláda pomocou 2 madiel v ovládacej lište a jej uchytenie je veľmi jednoduché pomocou zaklapnutia ovládacej lišty do spodného profilu, čím sa dosiahne jej požadovaná poloha. Výrobok je dodávaný so všetkým potrebným príslušenstvom a detailným návodom na montáž, pričom príprava na montáž a inštalácia je veľmi jednoduchá.

                                                  ss2_1.jpg