Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Vchodové dvere

 Vchodové dvere

Krásne dvere sú vizitkou domova a vyjadrujú životný štýl.

Na dosiahnutie potrebných statických vlastností usporiadal GEALAN prepážky svojich domových dvier v systéme S 8000 IQ tak, aby bolo možné zabudovať pokiaľ možno veľkú výstuž. Týmto špeciálnym usporiadaním prepážok pri konštrukčnej hĺbke 74 mm je možné využiť oceľ s o 30% pevnosti v ohybe. Výstuže sú k rýchlej montáži zámkov predfrézované. Držiaky prahov, osvedčené už v iných systémoch GEALAN, zaisťujú i v profile S 8000 IQ tesne priliehajúce spojenie rámu domových dvier a ich prahu.

Aby sa výrazne vylepšila tuhosť proti torzii pevnosť rohu krídel domových dvier, používajú sa vhodné zvárateľné spojovače. Rozsiahla škála príslušenstva umožňuje výrobu všetkých súčasných variantov domových dverí. Do profilu domových dvier je možné zabudovať všetky obvyklé kovania a uzatváracie mechanizmy a komerčne obvyklé výplne až do hrúbky 40 mm. Domové dvere v systéme S 8000 IQ sa dajú vyrobiť tak, aby sa otvárali dovnútra alebo von. Tento profil domových dvier je možné štandardne zaobstarať v mnohých acrylcolorových farbách a dekoroch dreva.