Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Fanroll FK

zaluzie_FanrollFK_ol2.jpgRolety FANROLL v prevedení kladková roleta s technickým označením FK sú interiérové roletys dreveným nosníkom a drevenou tkaninou. Aj ostatné časti výrobku sú materiálovo a farebne zladené a dotvárajú prírodný charakter rolety. Sú vyrábané s dvoma typmi ovládania: rolovacie rolety s rolovaním zdola hore a tzv. americké skladanie. Rolety je možné nastaviť do ktorejkoľvek polohy pomocou brzdy alebo štýlovej kotvy. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, jednoduchou montážou na rám okna alebo na nadokenný preklad asú elegantným doplnkom interiéru.

Všeobecný popis

Okenná roleta je praktický, elegantný a dekoratívny prvok, ktorý slúži na ochranu interiéru pred svetlom, teplom a pohľadmi zvonku. V súčasnosti je ponuka rôznych tvarov roliet a typov látok podstatne širšia ako v minulosti, čo je jedným z dôvodov prečo sa ako atraktívny a hlavne veľmi praktický doplnok interiéru tešia stále väčšej obľube. Použité materiály navodia príjemnú atmosféru a vyčaríte si s nimi neopakovateľný interiér podľa vašich predstáv. Roletky s drevenou tkaninou sú stále obľúbenejším moderným doplnkom luxusných interiérov. Pomocou kladkového mechanizmu sa roletka veľmi ľahko ovláda a zmena polohy sa zaistí obtočením šnúrky okolo elegantnej kotvy. Tento typ ovládania sa dá použiť pre rolety akejkoľvek výšky, preto svoje uplatnenie nájde aj pri vysokých oknách alebo iných stavebných otvoroch.
 

                                              zaluzie_FanrollFK_ol3.jpg