Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

ISO system LITE PLUS

iso.isl.jpgInteriérové horizontálne žalúzie ISO SYSTEM sú moderným a esteticky vyváženým tieniacim prvkom s retiazkovým ovládaním typu monocomand. Tento populárny typ žalúzie ponúka komfort jednoduchého ovládania, spoľahlivosť kvalitných komponentov a širokú škálu farebných a technických vyhotovení. Spolu s nenáročnou montážou a kvalitným záručným a pozáručným servisom dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.


Všeobecný popis

Žalúzie ILS z rodiny interiérových horizontálnych žalúzií ISO SYSTEM nachádzajú svoje uplatnenie v interiéroch budov, kde nastavením sklonu lamiel umožňujú zatienenie interiéru miestnosti a súčasne plnia funkciu ochrany pred teplom. Lamely sa zhotovujú z flexibilnej hliníkovej zliatiny so špeciálnou farebnou povrchovou úpravou vypaľovaním svetlo stálym lakom odolným voči poškodeniu. Ovládanie žalúzie je veľmi jednoduché pomocou retiazky, ktorou sa lamely žalúzie naklápajú a vyťahujú. Žalúzia ILS ponúka kvalitné hliníkové plastové a textilné komponenty spolu so štandardne vysokou kvalitou hliníkových lamiel. Výhodou je jednoduchá montáž a ľahká obsluha a údržba.
Pri výbere žalúzií ISO SYSTEM ILS sa môžete okrem širokej škály farieb a rozmerov rozhodnúť pre:
- farbu tienenia
- farbu systému
- farbu textílií
- šírku lamely (25 alebo 16mm)
- umiestnenie ovládania (na pravej alebo ľavej strane)
- obyčajné alebo celotieniace prevedenie

                                                            iso.isl1.jpg