Plastové okná a dvere Plastové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Hliníkové okná a dvere Drevohliníkové systémy Drevohliníkové systémy Protipožiarne systémy Protipožiarne systémy no-image Doplnky

Fanroll FRD

fan.frd.jpgRolety FANOLRL v prevedení retiazková roleta s technickým označením FRD sú interiérové rolety s drevenou tkaninou, ktoré sú v súčasnosti stále obľúbenejším moderným doplnkom luxusných interiérov. Rolety je možné nastaviť do ľubovoľnej polohy pomocou retiazky, pričom jednoduchá montáž a možnosť výberu drevenej tkaniny robia z tejto rolety žiadaný a dekoratívny doplnok interiéru.
 

Všeobecný popis

Retiazková roleta je skvelým príkladom vysokého štandardu v tieniacej technike. Prednosťou je veľmi jednoduché ovládanie a montáž. Roleta sa montuje priamo na okno, alebo na nadokenný preklad, pričom vtedy môže drevená tkanina presahovať rozmer okenného otvoru aj po bokoch a prekrývať aj väčšiu časť steny. Hlavnou súčasťou je hriadeľ z extrudovaného hliníka priemeru 38mm, na ktorý sa navíja tieniaca drevená tkanina. Môže byť v rôznych farebných prevedeniach, ktoré umožňujú vytvárať rôzne kombinácie podľa potrieb a fantázie zákazníka. Ako už napovedá samotný názov roleta sa ovláda pomocou retiazkového mechanizmu. Ťahom retiazky zdvíhame, spúšťame a zastavujeme roletu v akejkoľvek požadovanej polohe podľa našich potrieb alebo nálad. Retiazka je v kombinácii plastu a textilnej šnúrky. Spodný profil je vyrobený z extrudovaného hliníka. Podľa požiadavky zákazníka vieme umiestniť ovládanie rolety na pravej alebo ľavej strane. Retiazkové rolety s drevenou tkaninou nahrádzajú záclony a závesy, pričom sú vyrobené z materiálov, ktoré nevyžadujú náročnú údržbu a veľmi ľahko sa ošetrujú. Použitá drevená tkanina zaisťuje správny návin rolety, jej dokonalý tvar a rozmerovú a farebnú stálosť.
 

                                                              fan.frd1.jpg